Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony! Zobacz POLITYKA FUNKCJONALNOŚCI!

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

 FINALISTKI MISS POLSKI NA WÓZKU 2016

Zakończyło się głosowanie na kandydatki do tytułu Miss Polski na Wózku 2016. Znamy już wszystkie finalistki. Gala Finałowa odbędzie się 16. lipca w Warszawie.

 

 

To już czwarta edycja wyborów Miss Polski na Wózku organizowanych przez Fundację Jedyna Taka, których główną ideą jest zmiana wizerunku osób z niepełnosprawnością, a w szczególności kobiet. Integracja społeczna i przełamywanie wszelkich barier towarzyszą temu wydarzeniu od samego początku.

  1. maja zakończyło się głosowanie na kandydatki do tytułu Miss Polski na Wózku 2016. W tym roku w wyborach udział wzięło 41 kobiet z całej Polski.

Internauci mieli miesiąc na wybranie swoich faworytek. Dwie dzikie karty, którymi dysponowali trafiły tego dnia do Elżbiety Zarzeckiej i Adrianny Zawadzińskiej. Głosować można było na dwa sposoby: za pomocą sondy sms oraz adresu e-mail.

Pozostałych dziesięć finalistek zostało wybranych 2. czerwca przez jury, w skład którego weszli:

Fundacja Jedyna Taka - Marzena Bartosz

Douglas Polska - Beata Madeja

Miasto Warszawa - Michał Mazur

Studio Ip - Sebastian Wolny

Prezenterka tv - Ola Kostka

Miss Polski na wózku 2015 - Katarzyna Kozioł

Projektantka Viola Piekut - Mariusz Jędrzejczak

Profemed Medycyna Estetyczna - Elżbieta Gozdecka

Radio Kolor - Justyna Sokołowska

Superstacja tv - Monika Dąbkiewicz

 

Głównym kryterium branym pod uwagę w trakcie obrad była uroda i prezencja kandydatek. Wybór nie był łatwy bo każda z kobiet biorących udział w Wyborach Miss Polski na Wózku 2016 świetnie wywiązały się z powierzonego im zadania. Jury niestety mogło wybrać jeszcze tylko 10 finalistek.

Po długich naradach zdecydowano, że do finału Miss Polski na Wózku 2016 przechodzą:

Karolina Wyrwicz, Patrycja Wójciak, Ania Płoszyńska, Wioleta Więckowska, Iwona Necel, Paulina Narożnik, Agata Cybuchowska, Wioletta Czyjt, Paula Nolbert i Emilia Krok.

  1. lipca wszystkie finalistki zostaną zaproszone na Warsztaty Miss podczas których wezmą udział w sesjach zdjęciowych, szkoleniach z wizażu, spotkaniach z coachem oraz zajęciach choreograficznych i doborze stroju na scenę.

Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016 odbędzie się 16. lipca w Amfiteatrze Bemowo w Warszawie, a wyboru tej najpiękniejszej dokona jury związane ze światem piękna i mody.

W 2013 roku Miss Polski na Wózku została Olga Fijałkowska. W roku 2014 tytuł ten został przekazany Julii Torli. Obecnie panującą Miss Polski na Wózku, która już wkrótce przekaże koronę swojej następczyni jest Katarzyna Kozioł.

Kto dołączy do wyżej wymienionego grona i przejmie nie tylko tytuł, ale i obowiązki Miss?

Dowiemy się 16. lipca w Amfiteatrze Bemowo na Gali Finałowej. Tego dnia dowiemy się jak wygląda nowa Miss Polski na Wózku, a także I Wicemiss, II Wicemiss, Miss Foto, Miss Publiczności i Miss Popularności!

Gala Finałowa Miss Polski na Wózku 2016 – to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Ponadto podczas konkursu odbędzie się oficjalna inauguracja Miss Wheelchair World i prezentacja specjalnej choreografii. Zostanie ona przygotowana przez nasze dotychczasowe Miss pod okiem Anny Bubnowskiej. Miss Świata na Wózku to pierwsze takie wydarzenie w Polsce i na Świecie, którego organizatorem jest Fundacja Jedyna Taka. Odbędzie się ono w przyszłym roku w Warszawie.

A już teraz zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami finalistek Miss Polski na Wózku 2016 http://jedyna-taka.pl/121,finalistki-2016.html.

 

 

 

Więcej informacji:

www.jedyna-taka.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/FundacjaJedynaTaka

 

Partnerzy konkursu IV Wyborów Miss Polski na Wózku 2016:

 

Organizator Konkursu:

Fundacja Jedyna Taka

Współorganizatorzy konkursu:

Urząd Miasto Stołeczne Warszawa,  Bemowskie Centrum Kultury art.bem, Stołeczna Estrada

Partnerzy Fundacji Jedyna Taka:

QUICKIE, Meyra,  Dobry Projekt,  SOD - Paweł Janiszewski

Partnerzy konkursu:

Kwiaciarnia Internetowa FloraQueen, Stricker, Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A, Rehabilitacja Specjalistyczna. Willa Widokowa "Wojnar", ASDON Sp. z o.o., Centrum Wózków Inwalidzkich "CWI", Lady`s Place, PROFEMED Medycyna Estetyczna, Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja, "Akademia Berendowicz  Kublin, Tamka 49", Missland,  Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, superoslony.pl , Spółka Sportowa Hutnik Warszawa Sp. z o.o. , PNEUMAT PODUSZKI I MATERACE PRZECIWODLEŻYNOWE

Patronat medialny:

Superstacja TV, Radio Kolor, Portal Businesswoman & life, Portal Miasto Kobiet, Milion Kobiet, niepelnosprawni.pl, Integracja, Magazyn "Nasze Sprawy",naszemiasto.pl, Karta różnorodności, Kampanie społeczne

Wsparcie organizacyjne:

Polski HR – A-Trybut, Kancelaria Prawna AnLex, Uzdrowisko Nałęczów SA, Pracownia fotograficzna Studio IP,, Marzena Bartosz makeup, AS -Centrum Integracji i Rozwoju Agata Spała, Anapt

Darczyńcy:

Instytut Transportu Samochodowego, Carrefour, Piekarnie Cukiernie Putka, AB FOTO

 

W czasie Wyborów Miss Polski na Wózku 2016 makijaż zapewni Douglas.

W czasie Wyborów Miss Polski na Wózku 2016 kreacje zapewni Viola Piekut.

 

Pakiety - wybierz i zarezerwuj

egzoszkielet
lokomat
Pakiet Kardiologiczny
Rehabilitacja po urazie rdzenia kręgowego
Rehabilitacja specjalistyczna