Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony! Zobacz POLITYKA FUNKCJONALNOŚCI!

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

"Dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom zarówno diagnostycznym, jak i leczniczym, jestem w stanie wspólnie z chorym wkroczyć na drogę efektywnej terapii, która od samego początku zacznie przynosić zauważalne efekty".

Bartłomiej Gajowiec, fizjoterapeuta

 

eSanatorium

Kuracjuszom i pacjentom przybywającym w Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A. zapewniamy całodobową opiekę, rzetelnie wykonujemy wszystkie zabiegi, wykorzystując do tego najnowocześniejszy, specjalistyczny sprzęt oraz wiedzę i doświadczenie lekarzy, fizjoterapeutów oraz całego personelu.

 

Dzięki temu osiągamy wyjątkowe efekty w leczeniu, rehabilitacji oraz prewencji. Aby przedłużyć terapię, kontynuować przywracanie sprawności w warunkach domowych po zakończeniu pobytu w uzdrowisku i na co dzień poprawiać komfort życia naszych pacjentów, przygotowaliśmy specjalny projekt eSanatorium. Nauczymy pacjentów, a także ich opiekunów, jak odpowiedzialnie i skutecznie prowadzić terapię oraz rehabilitację w domu. Wykorzystamy do tego przekaz multimedialny.

 

Specjalne programy edukacyjne będą także prowadzone podczas pobytu pacjentów i ich opiekunów w naszym uzdrowisku. Uczestnicząc w nich, zdobywając odpowiednią wiedzę oraz umiejętności zyskacie Państwo możliwość skorzystania z bonifikat programu lojalnościowego.