fbpx
Skontaktuj się 607 900 865

Artykuły

17.04.2020

Kup BON o wartości 500 zł w cenie 450 zł – oszczędzaj i zgarniaj upominki!

Patrząc na nasz uzdrowiskowy krajobraz bardzo brakuje nam naszych Gości: pełnych energii kuracjuszy spacerujących z kijkami nordic walking, urlopowiczów, regenerujących ciało po miesiącach wytężonej pracy, roześmianych dzieci podziwiających jachty przycumowane przy marinie.

Tęsknimy, ale mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Cię u nas gościć. A czekać tu będzie na Ciebie mnóstwo atrakcji o każdej porze roku.

Zaplanuj z nami już dziś wakacyjny urlop rodzinny, jesienny weekend czy zimową regenerację w prozdrowotnym klimacie. Bez ryzyka związanego z długą podróżą, odkryjesz miejscowość, która daje dostęp do kojącej przyrody i leczniczych bogactw naturalnych.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich najbliższych ? podczas całego pobytu objęci będziecie profesjonalną opieką medyczną, zarówno w czasie wypoczynku, jak i rehabilitacji. W naszym Uzdrowisku każdy może znaleźć miejsce dla siebie, zapewniające mu intymność, spokój, a jednocześnie pozwalające na wytchnienie po tygodniach izolacji. Wytchnienie dla zmęczonego, często obolałego ciała, ale i dla pełnego niepokoju ducha…
Tylko teraz oferta specjalna:
kup bon o wartości 500 zł w cenie 450 zł!

Dodatkowo otrzymasz upominek uzdrowiskowy – domową kurację borowinową lub solankową, – dzięki której we własnym domu można odczuć wyjątkową moc naszych naturalnych surowców.

Bony można mnożyć, jak i mnożone będą upominki, którymi będziesz mógł rozpocząć kurację w domu, jeszcze przed wizytą w naszym Uzdrowisku.

Bony będzie można wykorzystać na zakup pakietów pobytowych: leczniczych czy rehabilitacyjnych – wszystkie z korzyścią dla Twojego zdrowia! Termin uzgodnimy, jak tylko pozwoli nam na to sytuacja – bon jest ważny aż do końca roku 2021.

Co ważne! Bonami będziesz mógł(a) opłacić także oferty promocyjne!
Przykład: jesienią pojawia się promocja -20% na pobyt, opłacasz ją zakupionymi teraz bonami, dzięki czemu zyskujesz dodatkowe 10% rabatu, w sumie 30% rabatu od ceny wyjściowej!

Jak kupić bon?

– kontaktując się z naszym pracownikiem:
tel.: 607 900 865,
e-mail: marketing@u-kp.pl

załaduj więcej

rabat na start!

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5% rabatu na pobyty w Uzdrowisku!