Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony! Zobacz POLITYKA FUNKCJONALNOŚCI!

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

 

"Osiągamy niezwykłe efekty w leczeniu i rehabilitacji pacjentów neurologicznych, kardiologicznych, z chorobami reumatologicznymi, a także z innymi dolegliwościami ogólnoustrojowymi. Wykorzystujemy wyjątkową bazę, najnowocześniejszy sprzęt, naturalne bogactwa uzdrowiska oraz doświadczenie i specjalizację w balneologii personelu medycznego".

dr Bogumił Korczyński
dyrektor ds. medycznych
w Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A.

 

Jeśli jesteście Państwo na tej stronie, to oznacza, że szukacie pomocy w chorobie lub chcecie uniknąć problemów zdrowotnych w przyszłości. Zapewniamy, że taką pomoc otrzymacie, gdyż Uzdrowisko Kamień Pomorski S.A. posiada niezwykły potencjał pozwalający na specjalistyczne leczenie wielu schorzeń oraz rehabilitację po incydentach chorobowych, a także zapewnia skuteczną prewencję.

 

Naszą renomę zbudowaliśmy dzięki niebywałym efektom w terapii pacjentów z:

  • urazami i chorobami narządu ruchu
  • chorobami reumatologicznymi
  • chorobami neurologicznymi
  • chorobami układu krążenia

 

Naszą domeną jest także:

  • wczesna rehabilitacja kardiologiczna
  • rehabilitacja ogólnoustrojowa

 

 

W Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A. łączymy tradycyjne metody terapii i rehabilitacji z pożytkami, jakie dają powszechnie wykorzystywane, najnowszej generacji, unikatowe w skali kraju, a także Europy urządzenia oraz sprzęt. Posiadamy ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w lecznictwie sanatoryjnym z wykorzystaniem wydobywanych tutaj naturalnych surowców - borowiny i solanki oraz stosowaniem różnorodnych zabiegów przyrodoleczniczych.

 

 

Z myślą o naszych pacjentach i kuracjuszach, w trosce o zapewnienie im jak najlepszych warunków, zbudowaliśmy i oddaliśmy do użytku nowoczesny obiekt o standardzie niespotykanym dotąd w uzdrowiskach, mieszczący komfortową bazę hotelową oraz basen solankowy i sekcję SPA. Od kilku miesięcy działa również nowoczesna klinika stomatologiczna, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do leczenia zachowawczego, a także protetyki komputerowej i stomatologii estetycznej.

 

 

Niezwykle ciekawa historia miasta i malownicze położenie w rozlewisku cieśniny Dziwny - tworzącej tutaj Zalew Kamieński - pozwalają nazwać miejsce, w którym powstało i działa Uzdrowisko Kamień Pomorski, fascynującym, spokojnym i urokliwym. Wyjątkowo atrakcyjny pod względem turystycznym jest cały region, a bliskość wybrzeża bałtyckiego i piaszczystych plaż jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tego miejsca i podkreśla pozycję kamieńskiego sanatorium jako wiodącego, nowoczesnego ośrodka uzdrowiskowego.

 

 

Z pełnym przekonaniem, że znajdziecie Państwo w Uzdrowisku Kamień Pomorski S.A. skuteczną pomoc w rozwiązaniu swoich problemów zdrowotnych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą komercyjnych pakietów leczniczych oraz propozycji na pobyty ze skierowaniami z NFZ oraz z ZUS.