Uzdrowisko Kamień Pomorski

Switch to desktop Register Login

Szpital Uzdrowiskowy MIESZKO

 

Szpital Uzdrowiskowy Mieszko jest największym i najbardziej znanym ośrodkiem leczniczym w Kamieniu Pomorskim. Trzykondygnacyjny budynek posiada jedno - dwu - i trzyosobowe pokoje. "Mieszko" jest przystosowany do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych, znajduje się w nim stołówka, gabinety lekarskie i pielęgniarskie, świetlica, biblioteka, winda. Szpital Uzdrowiskowy "Mieszko" dysponuje własną doskonale wyposażoną bazą zabiegową.

Leczy się tu głównie schorzenia ortopedyczne, neurologiczne i kardiologiczne. W Klubie kuracjusza organizowane są wieczorki karciane, turnieje, występy zespołów ludowych, szanty, wieczorki z dowcipem i wiele innych atrakcji organizowanych przez osobę odpowiedzialną za organizację imprez kulturalno-rozrywkowych. Każdy kuracjusz przebywający w "Mieszku" ma możliwość uczestniczenia w wycieczkach turystyczno-krajoznawczych zarówno w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy, a także w wycieczkach poza rejonem Kamienia Pomorskiego, np. zwiedzanie Wyspy Wolin, Świnoujścia, Kołobrzegu. Istnieje możliwość uczestniczenia w rejsach statkiem po Zalewie Kamieńskim i po Bałtyku, a także w wycieczkach do Niemiec i Skandynawii.

W bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala Uzdrowiskowego "Mieszko" znajduje się kryty basen solankowy i sala gimnastyczna. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Przy obiekcie znajduje się płatny parking dla samochodów osobowych

Design © Joomla Templates | WebDesign Q Tomasz KOlasa. All rights reserved.

Top Desktop version