Oferty pracy w Uzdrowisku Kamień Pomorski

Naszą misją jest efektywne leczenie uzdrowiskowe i spełnienie oczekiwań Gości i Kuracjuszy. Dlatego w Uzdrowisku Kamień Pomorski SA przykładamy dużą wagę do wysokiej jakości świadczonych usług i stale podnosimy jej poziom. Do naszego zespołu poszukujemy więc osób zaangażowanych, sumienie podchodzących do swoich obowiązków.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-na pracą w naszym Uzdrowisku, prześlij nam swoje CV, dopisując do aplikacji podaną niżej klauzulę.


Aktualnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

1Kelnerka / kelner
Dbając o wysoki poziom obsługi Gości, poszukujemy osób do pracy na stanowisku kelnerka / kelner. Szczegóły i informacje pod nr tel. 693-351-896
2Pomoc kuchenna
W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Kamień Pomorski, poszukujemy pracowników do gastronomii na stanowisko pomocy kuchennej. Szczegóły i informacje pod nr tel. 693-351-896

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Kamień Pomorski SA z siedzibą w Kamieniu Pomorskim przy ul. Szpitalnej 14. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu obecnej rekrutacji lub w przypadku udzielonej zgody kandydata na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres najbliższych 12 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 z późn. zm. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".