15 czerwca 2024

Apartament z wanną. Relaksujący pobyt w Kamieniu Pomorskim

Zapraszamy do prozdrowotnego wypoczynku w wyjątkowych wnętrzach naszego apartamentu w Kamieniu Pomorskim. Starannie zaaranżowana przestrzeń, duża wanna wolnostojąca oraz dodatkowe udogodnienia obiektu sprawią, że pobyt w tym miejscu staje się niezapomnianym doświadczeniem.
2 kwietnia 2024

Wings for Life: Uzdrowisko Kamień Pomorski dołącza do biegu w egzoszkielecie!

Już wkrótce kolejna edycja niezwykłego biegu ulicznego Wings For Life World Run. 5 maja 2024 r. zawodnicy na całym świecie pobiegną dla pacjentów z urazami rdzenia kręgowego. Dzięki egzoszkieletom w Poznaniu pobiegną też ci, „którzy nie mogą”.
29 listopada 2023

Regulamin przestrzegania zasad bezpieczeństwa epidemicznego  w Uzdrowisku Kamień Pomorski dla pacjentów korzystających z leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji

Regulamin przestrzegania zasad bezpieczeństwa epidemicznego  w Uzdrowisku Kamień Pomorski dla pacjentów korzystających z leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji   Szanowni Państwo, W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz […]
30 kwietnia 2023

Aqua aerobik – ćwiczenia w basenie dla każdego

qua aerobic to ćwiczenia w wodzie polecane są niemal wszystkim, także osobom z nadwagą, osteoporozą, artretyzmem czy z dysfunkcją układu ruchu. Mogą z nich korzystać także osoby starsze – ćwiczenia na basenie dla seniorów są doskonałym sposobem na bezpieczny trening.
30 marca 2023

Metoda PNF – na czym polega i kiedy warto stosować ćwiczenia PNF

Metoda PNF wchodzi w skład programu rehabilitacji m.in. po urazach układu ruchu, w zaburzeniach w obrębie układu kostno–mięśniowego, neurologicznych, po udarze mózgu. To kompleksowa terapia, która charakteryzuje się holistycznym podejściem do pacjenta i zgodnie z założeniami, ma być prowadzona bezboleśnie.