Przyjęcia okolicznościowe

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


CHROBRY, ul. Bankowa 2, 72-400 Kamień Pomorski

tel. +48 91 38 25 043

e-mail: rezerwacja@u-kp.pl

Organizacja przyjęć i imprez okolicznościowych w Kamieniu Pomorskim

Zachęcamy do zorganizowania ważnych uroczystości w klimatycznych wnętrzach obiektu Chrobry. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale na przyjęcia kameralne do 30 osób, idealne na rodzinne i firmowe imprezy, takie jak np.:

 • chrzciny
 • komunie
 • urodziny i imieniny
 • przyjęcia zaręczynowe i jubileuszowe
 • spotkania firmowe

Sale na przyjęcia – udogodnienia

Stylowe wnętrza

Budynek Chrobry to jedna z wizytówek Kamienia Pomorskiego. Niedawno odnowiona elewacja podkreśla jego zabytkowy charakter i imponującą architekturę, do której nawiązania można znaleźć również w aranżacji wnętrz. Sale okolicznościowe urządzone zostały w eleganckim stylu. Stonowana kolorystyka jest doskonałym tłem do każdego przyjęcia, eksponując jego dedykowane dekoracje i akcesoria. Mimo wielu przeszkleń, we wnętrzach panuje przyjemny chłód, zapewniony przez efektowne szprosy i gustowne dekoracje okienne.


Kompleksowa oferta

W cenie przyjęcia w jednej z naszych sal zapewniamy naszym gościom:

 • miłą i kompetentną obsługę kelnerską
 • menu obiadowe i/lub z przystawkami
 • ciasta i/lub owoce
 • pakiet napojów: soki owocowe 0,5 l / os. oraz kawa, herbata i woda mineralna bez ograniczeń
 • piwa i wina z oferty naszego baru

Na życzenie (dodatkowo płatne):

 • subtelna dekoracja kwiatowa: 100 zł do 20 osób / 200 zł do 30 osób
 • każda dodatkowa godzina trwania przyjęcia: 200 zł

Menu okolicznościowe

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas menu na przyjęcia 4 – 6 godzinne. Jesteśmy otwarci na sugestie i oczekiwania naszych gości, które chętnie poznamy podczas spotkania organizacyjnego.

Sala na przyjęcie w Kamieniu Pomorskim – zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy serdecznie do umówienia spotkania, w czasie którego zaprezentujemy sale i przede wszystkim poznamy oczekiwania gości. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, doradzą przy ustalaniu serwowanych potraw, dopracowaniu szczegółów organizacyjnych i aranżacyjnych oraz ustalaniu budżetu uroczystości.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by przyjęcie było niezapomnianym wydarzeniem, a gospodarze mogli odpocząć od organizacyjnych trosk i skupić się na celebrowaniu wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi.

Nocleg dla gości

W naszym obiekcie do dyspozycji Gości oddajemy wygodne pokoje, także o podwyższonym standardzie i przestronny apartament. Zapewnią one komfortowy wypoczynek uczestnikom przyjęcia spoza naszych okolic. Polecamy także inne nasze obiekty na nocleg w Kamieniu Pomorskim, np. nowoczesny obiekt Mieszko II, którego Strefa Wellness z basenem solankowym może być dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości.

Imprezy dla firm

Sale okolicznościowe Uzdrowiska Kamień Pomorski to także doskonałe miejsce na organizację firmowych eventów: spotkań biznesowych, integracji z pracownikami, celebracji ważnych wydarzeń i świąt. Dodatkowo, naszym gościom biznesowym zapewniamy w obiekcie Chrobry salę konferencyjną.

Nasze atuty

Sale do 30 osób

Idealne na kameralne przyjęcia rodzinne czy spotkania firmowe.

Kompetentna obsługa

Profesjonalna, staranna i taktowna obsługa kelnerska.

Pyszne menu

Menu z uwzględnieniem oczekiwań Gości.

Baza noclegowa

Komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie.