Ulokowane na niewielkim wzniesieniu Sanatorium Uzdrowiskowe Chrobry od lat stanowi architektoniczną wizytówkę Kamienia Pomorskiego i buduje renomę Uzdrowiska. Klimat tego miejsca, który tworzą unikatowe elementy architektury i wystroju wnętrz znajdujące się w holu, na klatkach schodowych oraz korytarzach robią wyjątkowe wrażenie na licznie przebywających tu gościach i kuracjuszach.

Przy zachowaniu swojego zabytkowego, niepowtarzalnego charakteru obiekt znakomicie spełnia funkcję sanatoryjną. Komunikację ułatwiają podjazdy oraz winda, a do dyspozycji pacjentów są pokoje jedno, dwu i wieloosobowe, stołówka i kawiarnia. Najniższą kondygnację obiektu zajmuje baza rehabilitacyjna, gdzie wykonuje się specjalistyczne zabiegi.

„To jest obiekt, do którego podobnego, ze względu na wyjątkową architekturę, daleko szukać. Ale jak mówią nasi pacjenci, daleko też szukać drugiego takiego sanatorium uzdrowiskowego dającego im nieocenione wsparcie w trudnych momentach życia. Dlatego leczenie i pomaganie innym jest dla nas sprawą najważniejszą.”

Kierownik Sanatorium Uzdrowiskowego CHROBRY

Pokoje wyposażone są w łóżka, stolik, miejsce do pracy, telewizję, telefon, bezprzewodowy internet. W łazience jest kabina prysznicowa.

Budynek otoczony parkiem zieleni znajduje się w zacisznej części Kamienia Pomorskiego. Osoby korzystające z rehabilitacji w basenie solankowym oraz atrakcji SPA muszą pokonać trasę kilkudziesięciu metrów przez park do obiektu Mieszko II.

Zmieniamy się dla Was!

Naszą misją jest efektywne leczenie uzdrowiskowe, ale i spełnianie oczekiwań naszych kuracjuszy. Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że przeprowadziliśmy prace remontowe, których celem było podniesienie standardu obiektu Chrobry.

W Sanatorium „Chrobry” unowocześniliśmy całe skrzydło hotelowe, gdzie powstały komfortowe pokoje i apartamenty. Modernizacji poddana została także część bazy zabiegowej oraz jadalnia. Był to kolejny etap gruntownego remontu. Wcześniejsze inwestycje Uzdrowiska Kamień Pomorski SA z budynku powstałego na przełomie XIX i XX wieku czyniły komfortowy obiekt uzdrowiskowy.

Z satysfakcją chcemy także zwrócić uwagę naszych gości na odnowioną z troską o detale stylowej architektury elewację budynku. Nowa fasada przywróciła "Chrobremu" szlachetny wygląd, pasujący do jego wzniosłej lokalizacji i konstrukcji.

Kawiarnia Chrobry

Naszych Gości i Kuracjuszy zapraszamy do kawiarni "Chrobry", gdzie przy aromatycznej kawie czy kieliszku dobrego wina można delektować się pysznymi, domowymi deserami. Klimatyczne, przytulne wnętrze, nawiązujące stylem do zabytkowej architektury budynku, sprzyja relaksującym chwilom w miłym towarzystwie.

Przyjęcia rodzinne i firmowe w Kamieniu Pomorskim

Sala kawiarni to także doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe: zarówno rodzinne uroczystości, jak komunie czy chrzciny, spotkania w gronie przyjaciół czy imprezy firmowe. Naszym gościom biznesowym polecamy także salę konferencyjną - komfortową przestrzeń na organizację konferencji i szkoleń.

Strefa SPA

W naszej strefie SPA & Wellness w obiekcie Chrobry harmonijnie łączymy trzy elementy relaksu: saunę, jacuzzi oraz masaż. To idealne miejsce, które zaprasza do głębokiego odprężenia zarówno dla jednej osoby, szukającej chwili wytchnienia, jak i dla grupy przyjaciół pragnących celebrować wspólne chwile, a także dla par pragnących romantycznie spędzić czas we dwoje.