Mało jest takich miejsc, jak kamieński Szpital Uzdrowiskowy Mieszko, które tak harmonijne łączą tradycję z nowoczesnością. To tu, w zabytkowym budynku z przełomu XIX i XX wieku - największym obiekcie Uzdrowiska Kamień Pomorski - przeprowadza się specjalistyczne zabiegi leczenia uzdrowiskowego oraz rehabilitacji przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i sprzętu, korzystając przy tym z nieocenionych właściwości naturalnych surowców - borowiny i solanki.

Na miarę istniejących i zmieniających się warunków dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze warunki do leczenia i rehabilitacji. Fakt, że ci już nam bardzo dobrze znani ciągle do nas wracają zadowoleni z usług, a nowi także przyjeżdżają po pomoc, daje najwięcej satysfakcji i zadowolenia."

Kierownik Szpitala Uzdrowiskowego MIESZKO

Dla pacjentów Szpitala Uzdrowiskowego w Kamieniu Pomorskim

Nasz obiekt poddaliśmy rewitalizacji, w trakcie której wyremontowaliśmy frontową elewację budynku, wykonaliśmy nowe zadaszenia i efektowne oświetlenie. Metamorfozie poddane zostało również wnętrze szpitala: recepcja, korytarze czy baza zabiegowa zapewniają pacjentom i kuracjuszom odpowiedni komfort. Na miejscu jest także przestronna jadalnia, w której serwowane są posiłki.

Zmieniamy się dla Was!

Naszą misją jest efektywne leczenie uzdrowiskowe, ale i spełnianie oczekiwań naszych kuracjuszy. Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że kontynuujemy prace remontowe, których celem jest podniesienie standardu obiektu Mieszko.

Pierwsze nowoczesne a jednocześnie przytulnie urządzone pokoje z łazienkami zostały oddane już do dyspozycji gości, zarówno tych, przebywających na pobytach komercyjnych, jak i finansowanych przez NFZ. Wkrótce wszystkie pomieszczenia, w tym także części wspólne, odpowiadać będą współczesnym normom, zapewniając komfortowy wypoczynek wszystkim odwiedzającym budynek Mieszko.

Nowe pokoje i apartamenty wyposażone są w wygodne łóżka, biurko, stolik kawowy. Dodatkowo do dyspozycji gości jest czajnik, telewizor z płaskim ekranem, a w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach - suszarka do włosów. Wszystkie meble i wyposażenie są nowe, a ściany i podłogi starannie odnowione z użyciem wysokiej jakości materiałów. W pokojach z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami i prowadzących do nich korytarzach, zrezygnowaliśmy z wykładzin na rzecz paneli. Metamorfozę uzupełnia nowa stolarka drzwiowa, funkcjonalne oświetlenie, bezpieczne instalacje.

Obecnie Szpital doskonale wpisuje się w nowoczesny kompleks, który tworzy wraz z dobudowanym budynkiem Mieszko II, w którym działa m.in. Instytut Badawczy innowacyjnych metod rehabilitacji osób po urazach rdzenia kręgowego - unikatowa na skalę europejską specjalistyczna placówka naukowa, badawcza i rehabilitacyjna.

Duże wrażenie na przyjeżdżających do Kamienia Pomorskiego robi teren przed szpitalem: nowa droga dojazdowa i podjazd do szpitala, chodniki, alejki oraz cieszący oko park ze stylowymi ławkami i oświetleniem, licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów i drzew.

Choć Mieszko odpowiada dziś znacznie wyższym standardom niż w czasach jego powstania, udało nam się zachować jego wyjątkowy urok, dzięki oryginalnym elementy zabytkowej architektury i aranżacji wnętrz. Trudno o lepsze miejsce do rehabilitacji i wypoczynku.

Zabiegi lecznicze

Cieszy nas rosnące zadowolenie gości z pobytu w kamieńskim Mieszku, którzy zauważają i doceniają rozpoczęty proces inwestycyjny, ale przede wszystkim cenią sobie bardzo wysoką jakość zabiegów tu prowadzonych.

Baza zabiegowa, to bez wątpienia największy atut szpitala w Kamieniu Pomorskim doceniany przez pacjentów i od lat budujący renomę naszego Uzdrowiska. Zwłaszcza, że oferta wykonywanych zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, wodolecznictwa jest imponująca.

Noclegi w Kamieniu Pomorskim

Pobyt hotelowy w obiekcie Mieszko

W cenie pakietu hotelowego:

 • nocleg
 • śniadanie
Usługi pozapakietowe (dodatkowo płatne):
 • możliwość wykupienia dodatkowych posiłków:
  - całodzienne: 88 zł
  - śniadanie: 26 zł
  - obiad: 36 zł
  - kolacja: 26 zł
 • animacja czasu wolnego (wykłady, wystawy, wycieczki, wieczorki towarzyskie, koncerty)
 • możliwość zamówienia zabiegów i masaży
 • możliwość zakupu kosmetyków uzdrowiskowych i pamiątek uzdrowiskowych
 • możliwość wypożyczenia rowerów
 • opłata klimatyczna - 5 zł/doba

Doba hotelowa:

 • rozpoczyna się od godziny 14:00 i trwa do godziny 10:00
CENNIK (cena za dobę)
POKÓJ SEZON A 01.07-30.09 SEZON B
01.05-30.06 oraz 01.10-31.10
SEZON C 01.11-30.04
Pokój 1-osobowy 155 zł 145 zł 130 zł
Miejsce w pokoju 2-osobowym 150 zł 130 zł 119 zł
Pokój 1-osobowy (wspólna łazienka) 150 zł 139 zł 119 zł
Miejsce w pokoju 2-3-osobowym (wspólna łazienka) 150 zł 119 zł 115 zł

Dzieci:

 • do 6 lat - 35 zł opłaty za media w przypadku zajmowania łóżka wraz z osobą dorosłą
 • do 12 lat - 50 % rabatu od pełnej ceny za nocleg