Pobyty z zabiegami w Uzdrowisku Kamień Pomorski


 

Pakiety rehabilitacyjne

rehabilitacja po COVID

z robotyką bez robotyki


Doba od 369 zł/os.
rehabilitacja neurologiczna

z robotyką bez robotyki


Doba od 435 zł/os.
rehabilitacja w uzdrowisku

po wszczepieniu endoprotez po złamaniach po udarze bólu kręgosłupa


Doba od 369 zł/os.

Pakiety lecznicze / uzdrowiskowe


Rehabilitacja prywatnie

Zapraszamy do Uzdrowiska Kamień Pomorski na turnusy rehabilitacyjne prywatnie, które pozwalają pacjentom rozpocząć usprawnianie bez konieczności oczekiwania w kolejce.

Flagową ofertą naszego Uzdrowiska jest specjalistyczna rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu lub lokomatu, przeznaczona dla pacjentów, którzy całkowicie lub częściowo utracili możliwość chodu w wyniku chorób neurologicznych, udaru mózgu lub urazu rdzenia kręgowego

Wielu pacjentów, realizujących wyjazd do uzdrowiska prywatnie, korzysta także z pozostałych pakietów medycznych, pomagających zniwelować powikłania pochorobowe i poprawić ogólną kondycję organizmu.

Sanatorium prywatnie

Pobyt w sanatorium prywatnie to sposób na skorzystanie z profesjonalnej bazy zabiegowej, doświadczonej kadry medycznej i atrakcji Uzdrowiska Kamień Pomorski bez konieczności uzyskania skierowania z NFZ czy ZUS. Dla pacjentów i kuracjuszy przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe z zabiegami, wzmacniającymi odporność, poprawiającymi kondycję lub ukierunkowane na konkretne dolegliwości.

Tydzień w Uzdrowisku to doskonały pomysł o każdej porze roku. Leczniczy Pobyt to oferta – ciesząca się dużą popularnością zarówno wśród starszych, jak i młodszych kuracjuszy – z 18 zabiegami leczniczymi na tydzień, które zapewnią poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Aż 25 zabiegów fizjoterapeutycznych na pobyt przewidzianych jest w pakiecie Intensywna Kuracja Uzdrowiskowa. Pobyt w Kamieniu Pomorskim zapewnia dostęp do doświadczonych fizjoterapeutów, a nadmorski klimat pogłębia rehabilitację i wypoczynek.

Każdy pobyt leczniczy w Uzdrowisku Kamień Pomorski można rozbudować o dodatkowe zabiegi, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z kuracjuszy. Dla nich przygotowane są atrakcyjne rabaty na kolejne zabiegi z z szerokiej palety zabiegów fizjoterapeutycznych.

Nocleg w Kamieniu Pomorskim

Uzdrowisko Kamień Pomorski jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Pomorza Zachodniego, a także częstym przystankiem dla żeglarzy i amatorów sportów wodnych. Nasz nowoczesny obiekt Mieszko II oferuje wysokiej jakości usługi hotelowe w nowoczesnych, komfortowych pokojach, a także dostęp do strefy wellness, z basenem solankowym, jacuzzi i sauną oraz zabiegi SPA, w tym niezwykle skuteczne hydromasaże.

Nocleg w Kamieniu Pomorskim zapewniają także nasze obiekty uzdrowiskowe, w których przygotowaliśmy pokoje o zróżnicowanym standardzie, dostosowane do potrzeb naszych gości. Kuracjusze przebywający na pobytach leczniczych mają do dyspozycji komfortowe pokoje także z usprawnieniami dla osób niepełnosprawnych.

Dzięki atrakcjom Kamienia Pomorskiego, nadmorskiemu klimatowi oraz dostępowi do szerokiej palety zabiegów rehabilitacyjnych, leczniczych i SPA każdy pobyt w naszym Uzdrowisku jest z korzyścią dla zdrowia.