Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony! Zobacz POLITYKA FUNKCJONALNOŚCI!

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

Sanatorium Uzdrowiskowe CHROBRY

 

Sanatorium Uzdrowiskowe "Chrobry" góruje nad Kamieniem Pomorskim.                                                                                      Jest zlokalizowane na wzniesieniu, a dodatkowo trzykondygnacyjny budynek wyróżnia się wyjątkową architekturą.

 

Wnętrze jest jeszcze bardziej wyjątkowe i wywołuje fascynację nie tylko u znawców sztuki budowlanej i wystroju wnętrz. Drewniana klatka schodowa z charakterystycznymi warkoczami to prawdziwy majstersztyk - budzące podziw i uznanie dzieło artysty - cieśli i rzeźbiarza. Podobne cuda architektury można spotkać jedynie w Rzymie. Z tego magicznego miejsca wchodzi się do małej kawiarenki. Drugą klatkę schodową podtrzymują okazałe kolumny.

 

Przy zachowaniu swojego zabytkowego, niepowtarzalnego charakteru obiekt znakomicie spełnia funkcję sanatoryjną. Komunikację ułatwiają podjazdy oraz winda, a do dyspozycji pacjentów
są pokoje jedno - i dwuosobowe o podwyższonym standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i telefonem, także trzy apartamenty, stołówka. Najniższą kondygnację obiektu zajmuje baza rehabilitacyjna, gdzie wykonuje się specjalistyczne zabiegi, m.in. z zakresu:

  •  fizykoterapii
  •  wodolecznictwa

Osoby korzystające z rehabilitacji w basenie solankowym oraz atrakcji SPA muszą pokonać trasę kilkudziesięciu metrów przez park do nowo wybudowanej i nowoczesnej części Szpitala Uzdrowiskowego „Mieszko”.

 

Zdzisława Zajączkowska – kierowniczka Sanatorium Uzdrowiskowego "Chrobry":

„To jest obiekt, do którego podobnego, ze względu na wyjątkową architekturę, daleko szukać. Ale jak mówią nasi pacjenci, daleko też szukać drugiego takiego sanatorium uzdrowiskowego dającego im nieocenione wsparcie w trudnych momentach życia. Dlatego leczenie i pomaganie innym jest dla nas sprawą najważniejszą”.

 

 


 

 

 

 


 

 

 

W te wakacje odpoczywaj i nabieraj sił.

Specjalnie na wakacje

pobyty z zabiegami

oraz wyżywieniem

taniej niż noclegi nad morzem

 

 

kliknij po więcej >>>>

 

 

 

 

 

 

Chrobry

ul. Bankowa 2, 72-400 Kamień Pomorski
woj. zachodniopomorskie

telefon: + 48 91 382 04 40
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przy obiekcie znajduje się płatny parking dla samochodów osobowych

 

 

 

Pakiety - wybierz i zarezerwuj

egzoszkielet
lokomat
Pakiet Kardiologiczny
Rehabilitacja po urazie rdzenia kręgowego
Rehabilitacja specjalistyczna