Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą

5 i 6 września br. w Szczecinie odbył się kolejny Piknik nad Odrą. Na największej plenerowej imprezie turystycznej w Polsce nie mogło zabraknąć Grupy Uzdrowisk Polskich.

Główną atrakcją Pikniku nad Odrą są największe na Pomorzu Zachodnim targi turystyczne Market Tour. Wielbicielom aktywnego wypoczynku, podróży i zdrowego trybu życia, którzy tłumnie przybyli na imprezę, Grupa Uzdrowisk Polskich zaprezentowała swoją ofertę pobytów uzdrowiskowych, SPA i leczniczych.

Nasze stoisko wyróżniały także kosmetyki uzdrowiskowe Iwoniczanka oraz produkty lecznicze: kamieńska i konstancińska solanka oraz borowina. Sporym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza ta ostatnia propozycja – bogactwo naturalne Uzdrowiska Kamień Pomorski, tym bardziej, że woreczek z borowiną uzdrowiskową można było otrzymać w prezencie i zabieg borowinowy przeprowadzić w domu, poznając lecznicze właściwości tego unikalnego torfu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Pikniku. Czekamy na Państwa w Kamieniu Pomorskim oraz w Konstancinie-Jeziornie, Iwoniczu-Zdroju i w Nałęczowie.

wsparcie UE "Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój."