Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna w Uzdrowisku Kamień Pomorski

Oferta medycyny estetycznej doskonale uzupełnia kompleksową działalność Uzdrowiska Kamień Pomorski, które nie tylko dba o zdrowie, ale także o dobre samopoczucie w każdy wieku.

Oferujemy wysokiej jakości zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, skupione wokół profilaktyki anti-aging. Nasze zabiegi to również skuteczne narzędzie do walki z problemami skóry: trądzikiem czy bliznami. W ramach medycyny estetycznej pomożemy zadbać o kondycję twarzy, w tym newralgicznych miejsc, takich jak np. skóra głowy.

Gabinet medycyny estetycznej mieści się w nowoczesnym obiekcie Uzdrowiska, wyposażony jest w wysokiej jakość sprzęt, a do zabiegów wykorzystywane są renomowane produkty. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże dobrać idealny program, dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry.


Umów się na konsultację:


ul. Szpitalna 14
72-400 Kamień Pomorski

tel. +48 91 32 17 500Poznaj naszą ofertę


Toksyna botulinowa

Zabiegi z użyciem preparatów na bazie toksyny botulinowej nie tylko zapewniają optymalną regenerację i nawilżenie skóry, ale przede wszystkim działają na spłycenie zmarszczek mimicznych, poprawę owalu twarzy i napięcia skóry. Zalecane są także pacjentom wymagającym korekty dziąseł (uśmiech dziąsłowy "gummy smile"), leczącym bruksizm czy nadpotliwość.


POLECAMY

Zabiegi z wykorzystaniem preparatu BOCOUTURE - wysokiej jakości toksyny botulinowej typu A, zapewniającej niemalże natychmiastowy efekt (już po upływie doby). Środek pozbawiony jest białek kompleksujących, w związku z tym jest bezpieczny również dla osób cierpiących na alergie.

Zabieg BOCOUTURE koryguje m.in.:

  • pionowe zmarszczki między brwiami („lwia zmarszczka”)
  • boczne zmarszczki okołooczodołowe („kurze łapki”)
  • poziome zmarszczki na czole

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa zapewnia skórze natychmiastową regenerację, dzięki składnikom aktywnym, wprowadzanym bezpośrednio do głębszych warstw skóry. Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane są przy zwiotczeniach i odwodnieniach skóry oraz w przypadku nadmiernego wypadania włosów. Wskazaniem jest także profilaktyka przeciwzmarszczkowa.


POLECAMY

NEAUVUA HYDRO DELUXE to luksusowy preparat, zawierający najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. Już pierwszy zabieg mezoterapii igłowej z wykorzystaniem produktów Neauvia daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry.

Preparat pobudza tkanki do produkcji kolagenu, przez co dochodzi do stymulacji  jego wytwarzania, a w efekcie do poprawy elastyczności i jędrności skóry oraz spłycenia zmarszczek.


„Wampirzy lifting” - metoda wykorzystująca potencjał Twojej krwi

„Wampirzy lifting” to mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta, która zostaje odwirowana w separatorze komórkowym. Dzięki temu uzyskuje się skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste.

Zabiegi te są całkowicie bezpieczne, bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.


POLECAMY

CGF do mezoterapii wykorzystującej potencjał krwi to linia preparatów, umożliwiająca dobór terapii, odpowiadającej indywidualnym potrzebom:

  • CGF LIQUID - naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry
  • CGF Harmony - intensywniejsza regeneracja i silniejsze odżywienie skóry
  • CFF ONE - precyzyjne działanie na małych obszarach poddanych zabiegom (dłonie, usta, głowa)

Wypełniacze - kwas hialuronowy

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to sposób na wygładzenie każdego rodzaju zmarszczek. Zawarte w wysokiej jakości produktach antyoksydanty opóźniają degradację kwasy, w rezultacie efekty zabiegów utrzymują się dłużej.


POLECAMY

Gama STYLAGE®, oparta na przełomowej technologii IPN-like, zapewnia wyjątkową elastyczność produktu ułatwiającą wypełnienie głębokich zmarszczek:

  • STYLAGE® S - powierzchowne i drobne zmarszczki
  • STYLAGE® M - średnie i głębokie zmarszczki
  • STYLAGE® L - głębokie i bardzo głębokie zmarszczki, korekcja grubszej skóry i grzbietu dłoni
  • STYLAGE® Special Lips - poprawa kształtu ust oraz przywrócenie odpowiedniej objętości warg i ich prawidłowych proporcji

Umów się na konsultację


Nasi specjaliści dobiorą najlepszy zabieg do potrzeb Twojej skóry.

wsparcie UE "Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój."