Pakiet: REHABILITACJA AMBULATORYJNA


Uzdrowisko Kamień Pomorski, poza turnusami rehabilitacyjnymi z noclegiem, prowadzi także rehabilitację w trybie ambulatoryjnym. Wykonujemy zabiegi fizjoterapeutyczne dla pacjentów, którzy nie są pensjonariuszami sanatorium (bez noclegu).

Rehabilitacja ambulatoryjna jest dostępna dla pacjentów komercyjnych (pełnopłatnych).W związku z pandemią, zabiegi w trybie ambulatoryjnym są wykonywane osobom, które dobrowolnie okażą ważny unijny certyfikat szczepienia, negatywny wynik testu na Covid lub status ozdrowieńca.

Wizyty domowe są zawieszone do odwołania.Zabiegi fizjoterapeutyczne w warunkach ambulatoryjnych

W Uzdrowisku Kamień Pomorski oferujemy szeroki wachlarz zabiegów fizjoterapeutycznych dla osób z różnymi schorzeniami: neurologicznymi, ortopedycznymi, kardiologicznymi. Przy wyborze zabiegów kierujemy się indywidualnym podejściem do pacjenta, jego potrzeb, możliwości i przede wszystkim stanu zdrowia.

Umożliwiamy pacjentom skorzystanie z profesjonalne bazy zabiegowej i opieki wyspecjalizowanej kadry bez konieczności oczekiwania w kolejce na skierowanie na rehabilitację NFZ. Profesjonalne i indywidualnie dobrane zabiegi: rehabilitacja z fizjoterapeutą oraz z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych to szansa pacjenta na szybki powrót do zdrowia.

KUP VOUCHER
i zrób prezent bliskiej osobie


voucher

NEWSLETTER
odbierz 5% rabatu
na pobyt w Uzdrowisku

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uzdrowisko Kamień Pomorski SA .    Pełna treść klauzuli    KONTAKT
    informacje, rezerwacje, sprzedaż

    tel. +48 91 38 25 043

    e-mail: rezerwacja@u-kp.pl