Jak rezerwować pobyt w Uzdrowisku przez stronę internetową?

Wybierasz interesujący Cię pakiet z zabiegami oraz dogodny termin, opłacasz zaliczkę i jedziesz do Uzdrowiska! Prosto, szybko i bezpiecznie - rezerwacja pobytów w Uzdrowisku Kamień Pomorski online jest bardzo łatwa i z pewnością poradzą sobie z nią wszyscy użytkownicy, bez względu na wiek.

Jak zarezerwować pobyt w Uzdrowisku? To bardzo proste - wystarczy skorzystać z naszego narzędzia do rezerwacji pobytów online. Jego intuicyjna i przejrzysta forma sprawia, że z obsługą panelu nikt nie będzie miał problemów, a szczegółowe informacje w nim zawarte pozwolą odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie pojawiają się przed przyjazdem do Uzdrowiska.

Jak wybrać termin i ofertę?

W naszym panelu rezerwacji online znajduje się prosty kalendarz, dzięki któremu możesz zaznaczyć termin swojej planowanej wizyty w Uzdrowisku. Pamiętaj, że niektóre nasze pakiety pobytowe mają swój minimalny okres - zależy nam, by kuracja uzdrowiskowa odbywała się np. min. podczas tygodniowego turnusu, by była bardziej efektywna dla Twojego zdrowia.

Wybór pakietu uzdrowiskowego w wybranym terminie ułatwi Ci szczegółowy opis, który znajduje się przy każdej ofercie. Dowiesz się tu, ile zabiegów leczniczych Cię czeka, w jakim obiekcie będziesz nocował, jakie są dodatkowe atrakcje Uzdrowiska, które na Ciebie czekają (np. seans w grocie solnej czy dostęp do basenu solankowego). Jasne nazwy naszych pakietów (kardiologiczny, relaksacyjny, seniora itp.) pozwolą Ci w łatwy sposób znaleźć ofertę, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Z kim przyjeżdżasz do Uzdrowiska? Pamiętaj, by wybrać liczbę osób, dla których zarezerwujemy pokój. Zwróć uwagę na to, że dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców / opiekunów.

Zaznaczając „Rezerwuj” przy wybranym pakiecie, zostaniesz przekierowany do kolejnego etapu, w którym poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza.

Jakie dane musisz podać w formularzu podczas rezerwacji pakietów online?

Podczas rezerwacji online poprosimy Cię o podanie:

  • adresu mailowego, np. jan.kowalski@u-kp.pl - nie musisz się rejestrować. Wystarczy, jeśli podasz swój adres mailowy, na który wyślemy Ci jej potwierdzenie, a także informacje o płatnościach
  • numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować
  • imienia i nazwiska, pod którym zarezerwujemy dla Ciebie pobyt w Uzdrowisku.

Pamiętaj, że Twoje dane osobowe są całkowicie bezpieczne! W Polityce prywatności dowiesz się, jak dbamy o ich bezpieczeństwo.

Dodatkowe informacje

Aby idealnie dostosować ofertę i późniejszy pobyt w Uzdrowisku do swoich oczekiwań, możesz wysłać do nas również informacje dotyczące:

  • godziny przyjazdu
  • konkretnych życzeń co do pobytu
  • dane gościa Uzdrowiska, jeżeli rezerwujesz pobyt dla bliskiej osoby

Zaznaczając opcję „Chcę otrzymać fakturę VAT” wyświetli Ci się formularz do wpisania danych firmy z NIPem. Istotną opcją dodatkową jest możliwość wykupienia od razu karnetu na parking, który zapewni Ci miejsce parkingowe w pobliżu obiektu.

Płatność za pobyt w Uzdrowisku

Rezerwując pakiet pobytowy w Uzdrowisku Kamień Pomorski nie musisz od razu wpłacać całej kwoty! Wystarczy zaliczka, która najczęściej wynosi 30% ceny pobytu. Dokładną kwotę przedpłaty poznasz od razu - podamy Ci przejrzystą informację o cenie pakietu, kwocie przedpłaty oraz pozostałej kwoty, którą uiścisz w naszym obiekcie już po przyjeździe do Uzdrowiska.

Jak wpłacić zaliczkę na rezerwację pobytu online?

Dajemy Ci kilka prostych sposobów na zapłatę zaliczki na Twoją rezerwację. Możesz dokonać tego od razu, jeżeli masz dostęp do internetowego konta w swoim banku. Prosto i bezpiecznie zapłacisz BLIKiem lub przelewem elektronicznym.

Możesz również wybrać opcję przelewu tradycyjnego - dane do przelewu otrzymasz w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

Uwaga: kod rezerwacji

Na podany adres mailowy w potwierdzeniu rezerwacji, otrzymasz również unikatowy kod rezerwacji. Posłuży Ci on do ewentualnej zmiany jej zasad bądź anulowania. Wystarczy, że we właściwym polu, znajdującym się w formularzu rezerwacji online, wpiszesz kod, a następnie opiszesz modyfikacje, jakie chcesz wprowadzić w swojej rezerwacji.

Rezerwuj! Czekamy na Ciebie w Uzdrowisku

Te proste kroki wystarczą, by szybko i bez trudu zarezerwować pobyt w Uzdrowisku Kamień Pomorski.

wsparcie UE"Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
PFR
Spółka „Uzdrowisko Kamień Pomorski” uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego:
„Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla dużych firm", udzieloną  przez PFR SA.