Prezent dla Babci i Dziadka: voucher do Uzdrowiska

voucher do sanatorium

Voucher do Uzdrowiska Kamień Pomorski to doskonały pomysł na prezent dla babci i dziadka, nie tylko z okazji ich zimowego święta. Wyjazd na wczasy uzdrowiskowe to dla seniorów szansa na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia, a także możliwość odpoczynku i skorzystania z atrakcji towarzyskich i krajobrazowych, jakie oferują miejscowości uzdrowiskowe.

Uzdrowisko Kamień Pomorski proponuje vouchery podarunkowe w dwóch rodzajach. Można je wykorzystać zarówno na konkretne pakiety pobytowe, dostępne w stałej i promocyjnej ofercie Uzdrowiska, jak i na usługi: zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne czy kosmetyczne. Voucher dla babci i dziadka z pewnością będzie udaną niespodzianką, zapewniającą zdrowotne atrakcje, bez oczekiwania w kolejce na turnusy NFZ i bez nadszarpnięcia budżetu seniorów.

Voucher podarunkowy to doskonały pomysł na prezent dla babci i dziadka, z każdej okazji. To możliwość wyjazdu do sanatorium bez konieczności oczekiwania w kolejce i bez skierowania.

Voucher na pakiety pobytowe

Kolejka do sanatorium sprawia, że na wyjazd na leczenie uzdrowiskowe czeka się miesiącami. Tymczasem wypoczynek w uzdrowisku połączony z zabiegami leczniczymi może w szybki sposób przyczynić się do poprawy stanu zdrowia seniorów, ich samopoczucia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Voucher do Uzdrowiska Kamień Pomorski można wykorzystać na jeden z dostępnych pakietów pobytowych, bez oczekiwania w kolejce i bez skierowania na leczenie.

Nasze pakiety pobytowe to kompleksowe turnusy lecznicze czy relaksacyjno-medyczne, z kilkoma zabiegami leczniczymi dziennie, w tym również wykonywanymi w oparciu o naturalne surowce lecznicze Uzdrowiska Kamień Pomorski: borowinę i solankę. Pakiety uatrakcyjnia dostęp do Strefy Wellness z basenem solankowym, zapewniają one również komfortowy nocleg z pełnym wyżywieniem w jednym z obiektów Uzdrowiska.

Turnusy dla seniorów

Sztandarową propozycją na pobyt w Uzdrowisku dla babci i dziadka jest pakiet „Zdrowie Seniora”. To specjalnie skomponowana oferta dla osób starszych, z zabiegami leczniczymi, indywidualnie dobranymi po konsultacji lekarskiej.

Wczasy i leczenie uzdrowiskowe

Voucher pobytowy można wykorzystać także na inne pakiety, dostępne w ofercie Uzdrowiska Kamień Pomorski. Mogą być one skierowane na konkretne dolegliwości, jak np. rehabilitacja kardiologiczna, czyli specjalna propozycja dla osób z bardzo intensywny program regeneracji całego organizmu z aż 25 zabiegami na tydzień.

Warto również sprezentować dziadkom relaksacyjno-medyczny wypoczynek w Uzdrowisku, który nie tylko poprawi ich kondycję, ale również zadba o samopoczucie psychiczne.

Zdrowie Seniora

Pakiet stworzony specjalnie dla osób starszych. Efektem pobytu w Uzdrowisku Kamień Pomorski jest poprawa samopoczucia, lepsza kondycja fizyczna, a także psychiczna.

Intensywna Kuracja Uzdrowiskowa

By nie dać się chorobom i odzyskać siły witalne, należy zadbać o zdrowie i kondycję. Bardzo intensywny pakiet z 25 zabiegami polecany jest osobom, które potrzebują szybkiej regeneracji całego organizmu.

Pakiet Kardiologiczny

Wczesna rehabilitacja kardiologiczna jest jedną z tradycyjnych specjalności naszego Uzdrowiska. Skuteczną pomoc otrzymują m.in. pacjenci po zawałach serca, po operacjach kardiochirurgicznych czy po leczeniu operacyjnym wad serca.

Sanatorium dla seniora: dodatkowe zabiegi

Pobyt w sanatorium dla seniora nie ogranicza się jedynie do zabiegów leczniczych. Mogą oni skorzystać z dodatkowych atrakcji obiektów uzdrowiskowych, m.in. strefy SPA. Nawet jeśli kuracjusze przebywają na turnusach NFZ, mają możliwość zamówienia dodatkowych zabiegów i masaży, z oferty Uzdrowiska Kamień Pomorski.

Voucher kwotowy: zabiegi w Uzdrowisku

Dzięki prezentowi w postaci vouchera kwotowego, można urozmaicić dziadkom pobyt w sanatorium. Skorzystają oni z większej liczby zabiegów, niż przewiduje turnus finansowany przez Fundusz. Kwotę z vouchera seniorzy mogą wykorzystać na dowolne usługi, np. dodatkowy masaż, zabiegi lecznicze czy przyrodolecznicze lub badania diagnostyczne.

Na badania laboratoryjne, badania diagnostyczne, jak EKG czy test wysiłkowy lub na konsultacje ze specjalistami nie zawsze łatwo znaleźć czas w ciągu roku. Warto więc wykorzystać pobyt w Uzdrowisku i zadbać właśnie o diagnozę stanu zdrowia.

W czasie pobytu uzdrowiskowego seniorzy często korzystają z zajęć na basenie, wzmacniających mięśnie całego ciała. W Uzdrowisku Kamień Pomorski ćwiczenia w wodzie odbywają się w basenie solankowym.
Turnus w Uzdrowisku Kamień Pomorski to doskonały moment na zrobienie dodatkowych badań, na które zwykle brakuje czasu.

Uzdrowiskowy prezent dla seniora

Voucher podarunkowy można zamówić telefoniczne, mailowo lub poprzez system rezerwacji na stronie www.uzdrowisko-kamienpomorski.pl

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem voucherów, zasadami ich wykorzystania i terminem ważności, a przede wszystkim zachęcamy do podarowania babci i dziadkowi wyjątkowego prezentu, który pozwoli im zadbać o to, co najważniejsze: zdrowie.

Skip to content
wsparcie UE"Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
PFR
Spółka „Uzdrowisko Kamień Pomorski” uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego:
„Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla dużych firm", udzieloną  przez PFR SA.