Przed przyjazdem do uzdrowiska zapisz się na newsletter

Co to jest Newsletter i dlaczego warto zapisać się na powiadomienia Uzdrowiska Kamień Pomorski? Czego dowiesz się z naszego Newslettera? Sprawdź, jak bezpiecznie skorzystać z naszej usługi.

Newsletter to w tłumaczeniu „list z wiadomościami” (z ang.). Dziś określenie to stosuje się w komunikacji między firmą a klientami - regularne wiadomości od firmy trafiają na skrzynkę mailową klienta.

Uzdrowisko Kamień Pomorski od lat prowadzi w ten sposób komunikację ze swoimi Kuracjuszami. Dlaczego? Bo to doskonały sposób na bycie w stałym kontakcie i informowanie Gości Uzdrowiska o nowościach, ciekawostkach oraz atrakcyjnych promocjach, jakie czekają na nich podczas uzdrowiskowego pobytu.

Jak zapisać się na newsletter?

W stopce, na dole naszej strony www.uzdrowisko-kamieńpomorski.pl znajdziesz formularz, który umożliwi Ci zapisanie się do naszego newslettera. Co to oznacza? Podając swój adres mailowy, np. jan.kowalski@u-kp.pl dodajesz się do naszej bazy Kuracjuszów, do których regularnie przesyłamy wiadomości.

Aby zatwierdzić formularz i zapisać się do newslettera, musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pamiętaj, chronimy Twoje dane!

Czy podanie swojego adresu jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem, nie tylko podczas ich pobytu w naszym Uzdrowisku. Za pomocą stosowanych przez nas zabezpieczeń, chronimy Twoje dane, czyli adres mailowy, podany podczas rejestracji do newslettera. Nie udostępniamy go osobom trzecim, a Ty masz stale możliwość do całkowitego usunięcia czy modyfikacji swoich danych.

Więcej informacji o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych przeczytasz w zakładce RODO oraz w Polityce Prywatności.

Kiedy otrzymasz pierwszą wiadomość (newsletter) od Uzdrowiska Kamień Pomorski?

Czy spotkałeś się z określeniem „spam”? Mówiąc najprościej to niechciane wiadomości, które dostajesz na swoją skrzynkę pocztową (mailową) bez wyrażenia na to zgody. Zapisując się na Newsletter Uzdrowiska Kamień Pomorski nie musisz się martwić, że zasypiemy Cię nieinteresującymi ofertami czy wiadomościami, które Cię nie dotyczą.

Nasz Newsletter wysyłamy tylko wtedy, gdy rzeczywiście mamy dla Ciebie interesującą wiadomość. Zapisanie się do naszej bazy nie oznacza zatem, że od razu będziesz otrzymywał od nas maile. Gdy taki się pojawi, z pewnością go nie przeoczysz.

Jak rozpoznać wiadomość od Uzdrowiska Kamień Pomorski?

Nasze newslettery wysyłamy z adresu marketing@u-kp.pl. Na Twojej liście wiadomości, w polu nadawcy znajdziesz po prostu naszą nazwę: Uzdrowisko Kamień Pomorski.

Co istotne, na dole każdej wiadomości znajdziesz stopkę z naszymi danymi, informację o tym, kto jest Administratorem Twoich danych osobowych (Uzdrowisko Kamień Pomorski SA). W tym miejscu znajduje się także link, dzięki któremu w każdej chwili możesz wypisać się z newslettera. Skutkować to będzie usunięciem Twojego adresu e-mail z naszej listy - nie będziesz otrzymywać od nas wiadomości.

Pamiętaj jednak, że warto być na bieżąco z tym, co jakie atrakcje dla seniorów czekają w Uzdrowisku Kamień Pomorski.

Dlaczego warto zapisać się na newsletter?

Wiadomości, jakie przekazujemy Tobie w krótkich mailach, dotyczą zarówno ofert i promocji, przygotowanych przez Uzdrowisko Kamień Pomorski, jak i ciekawych informacji dotyczących profilaktyki zdrowotnej czy lecznictwa uzdrowiskowego. Możesz znaleźć w swojej skrzynce:

  • promocje dla seniorów, dla kuracjuszy i gości hotelowych - jako pierwszy dowiesz się, jakie rabaty czekają w Uzdrowisku
  • oferty Uzdrowiska Kamień Pomorski - dowiesz się o naszych polecanych pakietach pobytowych, nowych zabiegach leczniczych czy programach rehabilitacyjnych. W newsletterze poinformujemy Cię o pakietach świątecznych i sezonowych
  • zajawki artykułów na temat zdrowia - nasi eksperci: lekarze i fizjoterapeuci często dzielą się wiedzą z czytelnikami na łamach naszej strony internetowej. Poinformujemy Cię np. o tym Jak rozpoznać udar mózgu? lub Jak wygląda rehabilitacja kardiologiczna w naszym Uzdrowisku
  • aktualności z Uzdrowiska - będziesz na bieżąco z informacjami o obowiązujących zasadach, panujących w Uzdrowisku (np. ze względu na epidemię koronawirusa) czy uruchomionych na nowo atrakcjach

Pamiętaj, że wszystkie interesujące Cię informacje znajdziesz też na naszej stronie internetowej. Zachęcamy Cię również do obserwowania nas w mediach społecznościowych. Pozostań z nami w kontakcie!

Skip to content
wsparcie UE"Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
PFR
Spółka „Uzdrowisko Kamień Pomorski” uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego:
„Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla dużych firm", udzieloną  przez PFR SA.