Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie gwarantujemy pełnej funkcjonalności strony! Zobacz POLITYKA FUNKCJONALNOŚCI!

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

W Uzdrowisku Kamień Pomorski obowiązuje nowa cena za korzystanie z kompleksu basenowego.

Od 10 lutego 2017 w Kamieniu Pomorskim działa innowacyjna placówka badawcza zajmująca się standaryzacją zabiegów rehabilitacyjnych dla osób z urazami rdzenia kręgowego przy wykorzystaniu robotów. Jej powstanie to efekt współpracy Uzdrowiska Kamień Pomorski S.A. z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.

Instytut Badawczy Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Osób po Urazach Rdzenia Kręgowego został zbudowany od podstaw za ponad 4 miliony złotych ze środków wsparcia właścicielskiego spółek Bank BPS S.A. i BPS TFI S.A. oraz w ramach dofinansowania, w kwocie 2 milionów 300 tys. zł, z Działania 2.1 PO IR, przy współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Koszt wyposażenia placówki w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny w wysokości ponad 5 milionów złotych poniósł właściciel kamieńskiego uzdrowiska.

Podkategorie

Pakiety - wybierz i zarezerwuj

egzoszkielet
lokomat
Pakiet Kardiologiczny
Rehabilitacja po urazie rdzenia kręgowego
Rehabilitacja specjalistyczna