Turnusy dla seniorów – prosta rezerwacja online

Turnusy dla seniorów

Coraz więcej seniorów korzysta z internetu, kontaktując się z najbliższymi online, oglądając filmy i seriale, uczestnicząc w dyskusjach w mediach społecznościowych. Aktywny senior w sieci robi także zakupy i korzysta z bankowości elektronicznej, opłacając zamówienia właśnie przez internet. Uzdrowisko Kamień Pomorski zachęca seniorów także do rezerwacji pobytów uzdrowiskowych online. W prosty, wygodny i - co najważniejsze - bezpieczny sposób można wybrać i zarezerwować turnusy rehabilitacyjne dla seniora, w dogodnym miejscu i czasie.

Uzdrowisko Kamień Pomorski daje możliwość rezerwacji pobytów leczniczych i relaksacyjnych online, z której korzysta coraz więcej osób, także w wieku 60+. Zaletą rezerwacji przez internet jest przede wszystkim wygoda i przejrzysty wybór oferty, który umożliwia dobór rodzaju pakietu i terminu wyjazdu dokładnie do potrzeb i oczekiwań kuracjusza.

Seniorze, zarezerwuj pakiet online

Z naszego poradnika dowiesz się, jak krok po kroku zarezerwować pobyt w Uzdrowisku online. Nasze narzędzie do rezerwacji jest proste i intuicyjne - żaden z kroków nie powinien przysporzyć Ci trudności. Co istotne, korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne, gwarantujemy ochronę Twoich danych osobowych, a także dajemy Ci pewność potwierdzonej i skutecznej rezerwacji pobytu.

Zalety rezerwacji online

Nasz formularz rezerwacji online zawiera wszystkie najważniejsze informacje, które pomogą Ci wybrać idealną ofertę oraz bezpiecznie zarezerwować pobyt w Uzdrowisku. Są to:

 • szczegółowy opis pakietów pobytowych - wiesz, co zawiera nasza oferta
 • prezentacja obiektów -zdjęcia pokoi i udogodnień
 • kalendarz - wiesz kiedy możesz do nas przyjechać, a kiedy oferta jest już wyprzedana
 • szczegółowe informacje o płatnościach - podana cena pakietu jest kwotą brutto, otrzymujesz dokładną informację o wysokości zaliczki i pozostałej do zapłaty kwoty
 • bezpieczne płatności, oparte o popularny system płatności
 • przejrzysty i łatwy w obsłudze formularz
 • brak konieczności rejestrowania się w systemie - otrzymujesz kod rezerwacji, który ułatwi Ci późniejszą jej modyfikację
 • dostępność 24 h, przez wszystkie dni w tygodniu - rezerwujesz w dowolnym miejscu i czasie
zdrowie seniora

Poprawę ogólnej kondycji fizycznej oraz sprawność ruchową osób starszych zapewni specjalnie dedykowany im program „Zdrowie seniora”.

basen

Trening na basenie to doskonała i bezpieczna propozycja na ćwiczenia dla osób starszych. Do ich dyspozycji jest również jacuzzi i sauna.

Bezpieczny senior w sieci

Rezerwując pakiet dla seniora, pobyt relaksacyjny czy uzdrowiskowy podajesz tylko niezbędne dane, tj. adres mailowy, nazwisko oraz numer telefonu. Twoje dane są bezpieczne - wszelkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w naszej Polityce Prywatności oraz Polityce prywatności systemu rezerwacyjnego.

Nasz formularz oferuje różnorodne sposoby płatności: BLIK, przelew z aplikacji bankowej, przelew tradycyjny. Używamy zaufanej i popularnej bramki płatności do transakcji bezgotówkowej.

Pamiętaj jednak, że Twoje bezpieczeństwo w sieci zależy także od Ciebie:

 • nie udostępniaj nikomu swoich loginów i haseł, którymi posługujesz się w sklepach internetowych, mediach społecznościowych i innych platformach, gdzie są one używane
 • nie udostępniaj nikomu hasła do Twojej skrzynki mailowej
 • korzystaj ze sklepów na pewnych oraz zaufanych stronach lub w aplikacjach
 • w celu rejestracji konta, nie podawaj nigdy danych wrażliwych
 • twórz silne i zróżnicowane hasła do swoich kont - często zmieniane hasła to też większe bezpieczeństwo
 • korzystając z aplikacji w telefonie komórkowym (bankowej, zakupowej) upewnij się, że nikt Cię nie obserwuje
 • czytaj uważnie SMSy, w których otrzymujesz kod autoryzujący płatność

Na rezerwację pakietu poświęć tyle czasu, ile chcesz

Nasz formularz rezerwacji wypełnić można w ok. 2 minuty. Można, ale nie trzeba! Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz. Rezerwacja pakietów online jest możliwa w dowolnym czasie, dlatego możesz na spokojnie przeprowadzić cały proces: porównać nasze pakiety (w formularzu znajdziesz informacje, co zawiera pakiet), wybrać odpowiednią ofertę, sprawdzić jej dostępność w prostym kalendarzu i wybrać termin, który najbardziej Ci odpowiada.

W kolejnym kroku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące rezerwacji, w tym jej koszt - pamiętaj, że na etapie rezerwacji płacisz jedynie część kosztów pobytów. Dokładną kwotę przedpłaty (zaliczki) oraz kwotę, którą należy uiścić po przyjeździe do Uzdrowiska zobaczysz w panelu.

Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza - nie podajesz w nim wrażliwych danych, prosimy Cię tylko o niezbędne do rezerwacji dane. Nie musisz ustalać hasła, ani zakładać konta na naszej stronie.

Sprawdź, jak krok po kroku zarezerwować pobyt w Uzdrowisku online.

Bądź na bieżąco i dowiedz się, co nowego w Uzdrowisku?

Czekasz na wyjątkową ofertę pakietu pobytowego, a może na promocje dla seniorów? Zapisz się do naszego newslettera. Dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na powiadomienia Uzdrowiska Kamień Pomorski.

Skip to content
wsparcie UE"Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
PFR
Spółka „Uzdrowisko Kamień Pomorski” uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego:
„Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla dużych firm", udzieloną  przez PFR SA.