Szanowni Państwo,

w związku z przedłużeniem do końca stycznia 2022 r. badań naukowych:
„Zaawansowany program rehabilitacji pacjentów po urazie rdzenia kręgowego z wykorzystaniem robotów rehabilitacyjnych”

zapraszamy pacjentów z urazem rdzenia kręgowego na specjalistyczną rehabilitację.

Szczegółowe informacje o programie oraz o kwalifikacji pacjentów dostępne są na stronie Instytutu Badawczego.
Zachęcamy do kontaktu: tel. +48 91 38 25 043


DLA PACJENTÓW PO URAZIE RDZENIA KRĘGOWEGO


rehabilitacja z wykorzystaniem robotów

W Instytucie Badawczym Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Osób po Urazach Rdzenia Kręgowego prowadzone są badania nad skutecznymi metodami rehabilitacji z wykorzystaniem robotów oraz klasycznych zabiegów, w tym także balneologicznych, a zdobyte doświadczenia od razu wykorzystywane są u pacjentów. Celem badań i naszą misją jest opracowanie najskuteczniejszej metody przywracania sprawności pacjentów po urazie rdzenia za pomocą zaawansowanej robotyki.Klinika stomatologiczna


klinika-stomatologiczna


Klinika Stomatologiczna Uzdrowiska Kamień Pomorski specjalizuje się we wszczepianiu implantów zębowych oraz najnowszej technologii z dziedziny protetyki komputerowej, dzięki której możemy wykonać odbudowę zębów w bardzo krótkim czasie.


medycyna


Medycyna estetyczna to wysokiej jakości zabiegi, skupione wokół profilaktyki anti-aging. Różnorodne metody, takie jak mezoterapia igłowa, botoks czy wykorzystująca potencjał krwi, pozwalają idealnie dobrać zabieg do potrzeb skóry.


 
 

Zimowa promocja aż do końca marca

do 25% rabatu na wybrane pakiety pobytowe.

Do każdego promocyjnego pakietu Solanka Kamieńska i Borowinowa Kuracja Uzdrowiskowa GRATIS.


Oferta obowiązuje na pobyty zarezerwowane i zrealizowane od 1 stycznia do 31 marca 2022 r.


POLECANE PAKIETY POBYTOWE
Szanowni Państwo, Drodzy Goście.

Naszym priorytetem jest zdrowie, bezpieczeństwo i samopoczucie naszych Gości i Pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszym regulaminem w trakcie epidemii SARS-CoV-2.
Jednocześnie informujemy, że z powodu ograniczeń pandemicznych basen solankowy dostępny jest wyłącznie dla kuracjuszy oraz grup zorganizowanych, posiadających umowę na korzystanie. 


BEZPIECZNI, JAK W DOMU

100% przebadanych KuracjuszyLecznictwo uzdrowiskowe finansowane przez NFZ

Skierowanie z NFZ zapewnia nieodpłatne leczenie w uzdrowisku, gwarantujące niezbędne zabiegi oraz opiekę doświadczonego personelu medycznego.Rehabilitacja lecznicza w ramach prewencji rentowej ZUS

Nieodpłatne leczenie ze skierowaniem z ZUS z zastosowaniem zabiegów, rehabilitacji i prewencji, pozwala na odzyskanie zdrowia.Surowce naturalne:
borowina i solanka

Uzdrowisko Kamień Pomorski słynie z wyjątkowych właściwości naturalnej borowiny i solanki, wydobywanych z własnych złóż i stosowanych od lat w zabiegach leczniczych.FAQ:
pytania do Uzdrowiska

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej oferty, obiektów oraz usług dodatkowych, proponowanych przez Uzdrowisko Kamień Pomorski.


BOROWINA UZDROWISKOWA


Borowina – naturalne bogactwo Kamienia Pomorskiego – jest wykorzystywana w naszych kuracjach uzdrowiskowych do okładów czy kąpieli leczniczych. Dziś zabiegi borowinowe możesz przeprowadzić we własnym domu!

W naszej ofercie dostępna jest borowina drobnomielona w wiaderku (20 kg), borowina w woreczkach z flizeliną (50 szt. po 400 g bądź 20 szt. po 800 g), a także borowina drobnomielona w woreczkach (podzielona na 5 porcji po 400-450 g). Produkty możemy stosować do smarowań, okładów i kąpieli borowinowych.

Więcej o borowinie

OPINIE GOŚCI

logo
logo
logo
logo
wsparcie UE "Utworzenie Instytutu Badawczego Innowacyjnych Metod Rehabilitacji Pacjentów po Urazach Rdzenia Kręgowego."
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w Ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój."